+38 099 713 51 36
Передзвонити менi
0

Organic story. Крафтове перепелине господарство.

Organic story – крафтове сімейне виробництво натуральних смаколиків, що знаходиться на Дніпропетровщині у Синельниківському районі, с. Старовишнивецьке. Вже 8 років вони розвивають перепелине господарство, займаються полями та вирощують органічні фрукти та овочі.

Команда Культу поговорила трошки з власниками бренду та дізнались більше про їх бізнес.

Розкажіть, будь ласка, як все починалось?

На ринку ми існуємо вже 8 років. Спочатку намагались продавати через мережі великих магазинів, але вони давали дуже низьку ціну… Нам було важливіше зберегти високу якість та натуральність сировини. Тому 2021 році ми прийняли складне рішення ризикнути і вийти на нашого покупця без посередників. Так і бере початок історія Organic story.

Назва, створення логотипу, вихід в інстаграм та перші невпевнені дописи і сторі. Спочатку ми працювали, аби про нас просто дізнались, помітили та захотіли залишитись.
Ділились цікавими фактами, розповідали корисні рецепти і невпинно продовжували вдосконалювати свій сервіс для першого, такого бажаного, клієнта. Я пам’ятаю перше замовлення – дівчина замовила 4 перепілки для завдання на кулінарних курсах. Перший теплий відгук і клієнт у нашу базу. Тоді й зрозуміли – ми на правильному шляху. А далі тільки невпинна робота, і звісно, творчий підхід, унікальний підхід. Нам дуже важливо, щоб все мало естетичний вигляд. Перепелині яйця, наприклад, пакуємо у крафтові пакети з тирси, бо нестандартно, цікаво, бо про творчість та екологічність.

Який у вас асортимент? Наскільки велике виробництво?

У нас можна знайти унікальні на ринку позиції перепілки – тушки вагою від 280 гр. або двожовткові перепелині яйця, домашній фруктовий оцет зі слив, груші та навіть черешні.

Загалом актуальний асортимент такий:

  • перепілка свіжа (від 280 г)
  • перепеліка тушкована у власному соку
  • паштет з перепелиного м’яса
  • яблучний оцет
  • грушевий оцет
  • сливовий оцет
  • виноградний оцет
  • мед квітковий

В довоєнний час наша ферма налічувала близько 10 тис перепілок, зараз довелось скоротити.

Доречі, як вплинула війна на ваш бізнес?

Війна просто перевернула наше життя з ніг на голову, як і у всіх українців.
23.02 наш водій доставив замовлення другий раз, почавши працювати тиждень тому…
А на наступний день життя поділилось на “до” і “після”.

Дійшовши до максимальних обертів на фермі, ми були змушені швидко шукати рішення. Бо продукту було безліч, а замовлень не мали взагалі.
Березень. Розпач. Незнання і нерозуміння що далі. Ми купляємо автоклав, та починаємо розробляти рецептуру тушкованої перепілки. Декілька невдалих спроб і викинутої сировини, і наш рецепт смачнющої тушкованої перепілки у власному соку готовий! Так й народилися наші бестселлери.

Зараз ми відновлюємо нашу діяльність, на днях заклали інкубатор, та з нетерпінням чекаємо!

Де і як можна замовити вашу продукцію?

Нашу продукцію можна замовити на нашій інстаграм сторінці – @organic_story_

Або по телефону – 38 093 505 40 17

Також, локально наші товари можна придбати у магазині Кухня (Дніпро) та у еко-крамниці Добра (Кривий Ріг).