+38 099 713 51 36
Передзвонити менi
0

Kendzer meat. Крафтове виробництво делікатесів з індички

Дозвольте привітати Вас, незламні українці! 💛💙 Саме так звертається до вас маленький, але дуже смачний виробник продукції з м’яса індички – Kendzer meat 🐔

Тетяна та Олексій розповіли Культу про крафтове виробництво делікатесів з індички.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ? ЯК ДАВНО ВИ НА РИНКУ?

Наша пташка народилась ідеєю і втіленням у місті Дніпро, в яке ми родиною вимушено переїхали з Луганщини. Це були роки пошуку себе та справи. 

Ми м‘ясоіди – саме тому шукаючи натуральні продукти все частіше робили їх самі для себе, тому що знайти в магазині – вкрай складна задача.

Так ми почали шукати свої варіанти – і м‘яса і способу його приготування. 

2019 рік – перший продаж в інстаграмі, де я просто розповідала про своє захоплення цим продуктом. Колесо закрутилось. Мені все частіше писали, що хочуть замовити і спробувати це диво. І ми почали будувати з нуля та на зйомному житлі своє смачне виробництво.

Ремонт переміщення, обладнання, сировина, пакувальні матеріали та купа роботи були зроблені, щоб лише почати. Але ми не здавались, вірили в нашу пташку – навіть коли доводилось викидали Ніжки (бо псувались, не виходили). Вставали і знов йшли. 

ЧОМУ САМЕ ІНДИЧКА?

Індичка – дуже цікавий продукт у всіх сенсах. Вона має ідеальний склад  показників корисності м‘яса для людини. Тому саме вона стала основою всього подальшого асортименту.

ЩО МАЄТЕ В АСОРТИМЕНТІ?

  1. Індича Ніжка. Це наша родзинка! Сиров’ялена гомілка індички. Делікатес, що потрібно скуштувати та насолоджуватись відтінками смаків з поглибленням до кістки наступає смаковий вибух. Є опція придбати її нарізаною слайсами.
  1. Кенджерки.Такі ароматні шматочки в’ялено-сушеного філе індички. 
  1. Індичі Паштети: традиційний, прянощі та білий гриб.
  1. Індича тушонка.Справжня знахідка, коли родина голодна, а Ви не встигаєте приготувати м’ясо. Цільні шматки ароматного м’яса.
  1. Сосиски/Сарделі. Любов всіх діток та дорослих. Просто бери і їж, бо вони вже готові, але можна підсмажити чи відварити.
  1. Ковбаска з сиром сулугуні (ніжна, тане в роті) Ковбаска з серцем (пікантна, з часником). Для ідеальних бутербродів. 
  1. Купати. Ніжні ковбаски для гриля, смаження та запікання.
  1. Шашлик з вирізки стегна індички. Маринад не гострий і не має яскравих смакових відтінків.

Все що ми робимо – зроблено з сертифікованої сировини.

ЯК ВПЛИНУЛА НА ВАС ВІЙНА? 

Війна нас наздоганяє вже вдруге, перший раз в 2014… Тепер ще більша і страшніша. Але ми не зупинились ні на день – працюємо ще завзятіше і робимо свій вклад у перемогу. Сплачуємо податки, робимо гуманітарні вантажі, підтримуємо економіку своєю роботою.

Все, що маємо – це наша Пташка Kendzer meat, наші клієнти та країна.

Разом ми сила! Підтримуймо одне одного, цінуймо та обираймо українське 💛💙

Замовляйте продукцію Kendzer meat в інстаграмі @kendzer__meat