+38 099 713 51 36
Передзвонити менi
0

HerbalCraft. Сімейна майстерня чаю з диких трав

Проєкт HerbalCraft присвячений дослідженню та популяризації традиційного українського чаю із трав, квітів та ягід, які поширені на території України. Того самого напою, що вживали наші предки задовго до появи у наших краях китайських чорних та зелених чаїв із листя Чайного куща або ж Камелії китайської.

Історія HerbalCraft бере початок у 2017 році, нині проєкт перетворився у сімейну справу.
Чаї виготовляються невеликими партіями, що дозволяє підтримувати стабільно високу якість продукції та не виснажувати природні ресурси.

Колекція HerbalCraft складається із 7 видів чаю: 2 ранкових та 5 вечірніх, їх склад підібраний згідно наукової літератури про властивості лікарських рослин (ми не використовуємо сильнодіючі лікарські рослини, лише ті, які в даних дозуваннях є просто смачним, корисним та ароматним напоєм).

Трави для чаю збираються вручну в екологічно чистих куточках України – в Карпатах та в Чигиринському районі Черкаської області. Частину трав вирощуємо самі – м’яту, волошку, чорнобривці, чорну смородину, лаванду. Сушка трав відбувається натуральним способом без застосування сушарок, щоб максимально зберегти смак та аромат. Всього в чаях використовуються листя, стебла, квіти та плоди 22 рослинок.

В чому секрет чаїв HerbalCraft?


✨ неймовірний аромат духмяних трав у найсмачніших комбінаціях (в кожному із 7 видів чаю по п’ять різних трав, поєднаних за корисними властивостями та вмістом ефірних олій для збалансованої композиції);
✨ чаї HerbalCraft не містять жодних штучних домішок (типу ароматизаторів, барвників тощо), насичений смак та аромат чаю досягається за рахунок правильного збирання, сушіння та зберігання трав;
✨ вагомою особливістю трав’яних чаїв є те, що вони не містять кофеїну, отже чудово підходять для чаювань у другій половині дня – не будуть надмірно бадьорити та заважати заснути. Ідеально для затишних вечірніх посиденьок 🙂
✨ трав’яні чаї часто рекомендують фахівці із здорового харчування як більш корисну альтернативу звичним гарячим напоям.

Окрім трав‘яних чаїв, з 2021 року у асортименті є парфумовані свічки з натурального воску. Парфумерні композиції для свічок створені ексклюзивно для бренду київською парфумеркою із використанням високоякісних компонентів із Європи та США, згідно нормативів IFRA.

Обрати запашний трав‘яний чай, парфумовані свічки та подарункові набори можна на сайті herbalcraft.space