+38 099 713 51 36
Передзвонити менi
0

Fedosov Family Farm. Ферма, що створює унікальний фітомед

ФІЛОСОФІЯ ФЕРМИ

Fedosov Family Farm – це сімейне фермерське господарство родини Федосових у маленькому селищі Степова Долина, що на півдні Миколаївської області, яке спеціалізується на створенні унікального фітомеду.

Філософією родини завжди було гармонійне співіснування з природою та споживання натуральних продуктів вирощених з любов’ю на родючій українській землі. Продукт який сьогодні Fedosov Family Farm пропонує споживачу – це сімейні традиції двох поколінь.

АСОРТИМЕНТ

Fedosov Family Farm пропонує вам десертні суміші меду з горіхами та сухофруктами, а також свій оригінальний продукт – Фітомед.

Фітомед – це мед що витримується на лікарських травах таких як м’ята, лаванда, та гісоп лікарський. “Вогняний” фітомед витримується на каєнському перці, чилі та халапеньйо. Усі ці рослини вирощені у них на фермі, поруч з пасікою, де вони виступають спочатку як нектароноси, а вже потім як інгредієнти фітомеду.

Мед володіє дуже сильними абсорбативними якостями, що допомагають йому витягнути з рослини весь смак та користь. Мед насичується лише натуральними смаковими добавками та посилює свої корисні властивості.

Продукція Fedosov Family Farm, допоможе вам відчути справжній автентичний смак українського степу, знайти гарну альтернативу шкідливим солодощам, підвищити імунітет та тонус організму за рахунок натуральних інгредієнтів, що з давніх часів використовувалися нашими пращурами для лікування та профілактики різноманітних хвороб.

PROUDLY MADE IN UKRAINE

Цей напис на упаковці Fedosov Family Farm помістили не просто так, адже вони пишаються тим, що роблять, і тим – де вони це роблять.

Нажаль, Fedosov Family Farm були змушені призупинити виробництво через постійні бойові дії у місцевості де розташована ферма.

Це дуже прикро, адже плани були грандіозні: вони мріяли побудувати сучасний цех фасування, отримати відповідну сертифікацію, та розвивати виробництво, але ворог вніс корективи.

Маленьке виробництво ферми під постійною загрозою руйнування, бджолині сім’ї не отримують належного догляду, а отже під загрозою вимирання. Евакуація виробництва фізично не можлива.

На цей сезон ферма фактично втратила надію, але вони точно знають що усе відновлять💛💙 та реалізують усі плани.

На сьогодні невелику частину продукції було врятовано, тому ви можете зробити замовлення, таким чином підтримуючи український малий бізнес. 

Контакти для оформлення замовлення: 

+380636053931

@fedffarm (Instagram)